Velkoobchod

Plánujete si urobiť vlastný eshop alebo rozšíriť existujúci. Páčia sa vám elektronické obojky Petrainer a chceli by ste ich predávať? Neváhajte a obráťte sa na nás, radi s vami nadviažeme spoluprácu!

Produkty značky Petrainer

Ponúkame veľkoobchod týchto značiek

Sme najväčší dodávateľ elektronických obojkov v Českej republike a na Slovensku. Naše portfólio zahruňuje viac ako 12 rôznych značiek od svetoznámych výrobcov z USA, Francúzska, Belgicka, Kórei a Číny. Ponúkame servis, predaj a veľkoobchod s elektronickými obojkami Aetertek, Educator, SportDog, Petrainer, Innotek, PetSafe, Martin System, Num Axess, Dogtra, EasyPet a Dogtrace.

Staňte sa naším autorizovaným predajcom

Svojich predajcov si starostlivo vyberáme. Musí spĺňať naše prísne kritériá, medzi ktoré patrí spoľahlivosť, seriózny prístup, jasné majetkové vzťahy a úspešná obchodná história. Tí, ktorí dokázali tieto kritériá splniť, sa tak mohli stať našimi autorizovanými predajcami. Ako autorazivaný predajca môžete zákazníkom ponúkať nadštandardné služby a servis ako je napr. zapožičanie produktov na 30 dní, reklamácie výmenou kus za kus apod.


Máte záujem nadviazať spoluprácu?
Kontaktujte nás


Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno