Prečo Petrainer?

Výcvikové obojky firmy Petrainer sa vyznačujú precíznym spracovaním, jednoduchosťou ovládania a možnosťou použitia ako zvukového, tak vibračného, prípadne elektrostatického upozornenia.

Medzi ďalšie výhody obojkov Petrainer patrí nízka cena v pomere k funkciám, ktoré ponúka, kvalita spracovania, pekný dizajn a jednoduché ovládanie navrhnuté priamo pre užívateľov.

Až 18 úrovní pre nastavenie sily impulzov na obojku

Elektronické obojky Petrainer sa vyznačujú širokou škálou nastavenoa sily elektrostatických impulzov. Vďaka tejto možnosti nastavenia sú obojky vhodné na použitie ako pre výcvik malých, tak aj stredných a veľkých plemien psov.

Obrovský dosah obojkov od 350 až do 1000 metrov!

Elektronické výcvikové obojky Petrainer sa vyrábajú s dosahom 350, 500, 550 alebo 1000m. Takže, či už potrebujete elektronický obojok pre bežný výcvik, alebo naopak pre výcvik poľovníckych alebo poľovníckych v lese alebo na veľké vzdialenosti, tak z našej ponuky si zaručene vyberiete.

Jednoduché nabíjanie obojku aj vysielača naraz

S obojkami Petrainer šetríte čas! Pomocou špeciálne navrhnutej nabíjačky s dual konektorom môžete nabíjať vysielač aj prímač naraz. Navyše vďaka vysokokapacitnej nabíjačke máte vysielač aj obojok nabitý v priebehu 2 hodín.

Kvalitný materiál, spracovanie a prepracovaný dizajn

Obojky Petrainer sú vyrobené zo špeciálne tvrdeného plastu, vďaka ktorému nedochádza k poškodeniu pri bežnom použití ani pri páde na zem. Dizajnovo navrhnuté obojky sú ergonomicky tvarované pre čo najlepšie uchytenie v ruke.

Jednoduché ovládanie navrhnuté presne pre užívateľov

Na základe dlhodobého testovania bolo u obojkov Petrainer vyvinuté intuitívne ovládanie priamo pre užívateľov. Pre každú funkciu je navrhnuté samostatné tlačidlo, vďaka ktorému nedochádza k oneskoreniu, keď je potrebná okamžitá reakcia.

Korekcia pomocou zvuku, vibrácií aj impulzu

Obojky Petrainer disponujú rôznymi druhmi korekcie. Ak psík neuposlúchne váš povel, máte možnosť použiť ako zvukové, tak vibračné, prípadne elektrostatické upozornenia. Vo väčšine prípadov si pes zvykne na zvukové upozornenie a vibrácie či impulz už nepoužívate.

Možnosť ovládania až 3 psov naraz

Ako jedny z mála ponúka elektronické obojky Petrainer možnosť výcviku až 3 psov naraz. Pomocou farebných obojkov si psíkov jednoducho odlíšite a na vysielači si potom môžete nastaviť ovládanie pre každého z 3 psov zvlášť a pomocou vysielača medzi nimi prepínať.

Vhodné pre výcvik malých i veľkých psov

Všetky elektronické obojky Petrainer sú kompletne nastaviteľné a vďaka tomu je možné ich využiť pre výcvik ako malých, tak aj stredných a veľkých plemien psov. Nezáleží teda na rase ani váhe psa, všetko si jednoducho nastavíte na mieru pre vašeho psíka.

Zabudovaný automatický protištekajúci mód

Elektronické výcvikové obojky Petrainer ako jediné na trhu disponujú automatickým inteligentným protištekacím módom. Vďaka protištekaciemu módu môžete jednoducho zamedziť nežiaducemu štekaniu vášho psa. Túto funkciu môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby.

Vodotesné obojky vhodné pre výcvik psov vo vode

Keďže každý pes niekedy vlezie do vody, sú elektronické obojky Petrainer vybavené vodotesnými prímačmi. Niektoré vyššie modely obojkov sú aj ponoriteľné a tým pádom vhodné pre výcvik psov vo vode.

Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno