Petrainer
PET998DR

Petrainer PET998DR je základný elektronický výcvikový obojok s dosahom až 300 metrov, vodeodolným prijímačom a možnosťou ovládať až 2 psy naraz. Jedná sa o najdostupnejší obojok na trhu v pomere ceny a výkonu, ktorý odporúčame skôr nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú. Má malú, ľahkú a ergonomicky tvarovanou vysielačkou, ktorá sa veľmi dobre drží v ruke. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný v 99-tich úrovniach.

Cena 66.15 €

Výcvikový obojek Petrainer PET998DR dosah 300m

Elektronický výcvikový obojok Petrainer PET998DR sa radí medzi základné výcvikové obojky. Jedná sa o najdostupnejšie obojok na trhu v pomere ceny a výkonu, ktorý odporúčame skôr nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú. Aj napriek tomu, že sa jedná o základný a cenovo dostupný obojok, ponúka mnoho funkcií a pre bežný výcvik je naozaj dostačujúca. Dosah obojku je len 300 metrov, takže je vhodný skôr pre výcvik základných povelov ako sú: ku ma, k nohe, zostaň pod. Obojok Petrainer PET998DR disponuje funkciami vibrácie, el. statický impulz a zvuk. Medzi hlavné výhody elektronického obojku PET998DR patrí možnosť nastavenia sily impulzov a vibrácií. U obojku je možné nastaviť silu impulzu a vibrácií od úrovne 0 až 100 vďaka tomu je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg až do 90 kg. Navyše vďaka šikovnému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu - akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. Vysielačka u PET998DR má nepodsvietený LCD displej, je veľmi malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná pre dobré držanie v ruke. Oproti svojmu predchodcovi má už PET998DR nabíjacie prijímač aj vysielačku. Navyše je dodován s vodeoodolným prijímačom (nevadí mu dážď a sneh). Prikúpením ďalších prijímačov možno výcvikový obojok Petrainer PET998DR rozšíriť pre výcvik až 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

Pre aké psy je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skuseností doporučujeme tento model pre tieto plemená psov.

Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy

Video

Video v angličtine od výrobcuKde kúpiť Späť na prehľad produktov

Výhody produktu

 • nízka cena
 • veľká výdrž akumulátora
 • voděoodolný prijímač (nevadí dážď a sneh)
 • možnosť nastavenia 99-tich úrovní impulzu
 • malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná vysielačka
 • možnosť nastavenia 99-tich úrovní vibrácií
 • možnosť výcviku až 2 psov naraz
 • zvukové upozornenie, vibrácie a impulz
 • dobíjacie prijímač i vysielačka

Nevýhody produktu

 • dosah len 300 metrov
 • iba vodeodolný prijímač
 • horšie ovládanie (pre každú funkciu nie je tlačidlo)
 • nepodsvietený displej
Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno