Petrainer
PET916N

Vibračný obojok Petrainer PET916N je dobíjací a plne vodotesný obojok, pre amatérský aj profesionálný tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 200 metrov, podsvietený displej a disponuje funkciou zvuk a vibrácie. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj velké psy a prikúpením ďalšieho obojku ho je možné použiť aj pre výcvik 2 psov naraz.

Cena 106.80 €

Výcvikový obojok Petrainer PET916N dosah 200m

Elektronický vibračný výcvikový obojok Petrainer PET916N je bez elektrickej stimulácie a dosah obojku je 200 metrov. Petrainer PET916N disponuje funkciami vibrácie a zvuk. Doporučujeme ho pro základný výcvik malých, stredných aj veľkých psov. Prikúpením ďalšieho obojku ho je možné rozšířit pro výcvik 2 psov naraz. Elektronický vibračný obojek Petrainer PET916N je praktický a jednoducho ovládateľný výcvikový obojok s dosahom 200 metrov. Je vhodný pre psy, u ktorých vibračné pôsobenie postačuje a pre majiteľov, ktorý nechcú používať elektrostatickú stimuláciu. Ovladač umožňuje posielať psovi signály dvojakého druhu: vibračný (chvením obojku na krku psa, sprostredkované dvomi plastovými kontaktními bodmi) a zvukové, ktoré je možné využiť k výcviku podľa potreby rôzným spôsobom. Tento výcvikový obojok teda nie je vybavený elektrostatickou stimulácou pomocou impulzov. Kompaktný ovládač je malých rozmerov a bez vonkajšej antény, je veľmi šikovný do ruky, má pohotové ovládánie a je veľmi odolný. Obojok je naviac plne vodotesný a je osadený dobíjacím akumulátorom o kapacitě 240mAh, ktorý vydrží v prevádzke až niekoľko dní.

Pre aké psy je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skuseností doporučujeme tento model pre tieto plemená psov.

Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy

Video

Video v angličtine od výrobcuKde kúpiť Späť na prehľad produktov

Výhody produktu

 • nízká cena
 • velká výdrž akumulátoru
 • vodotesný prijímač aj vysíelačka
 • malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná vysielačka
 • možnosť nastavení 10-ti úrovní vibrácií
 • možnosť výcviku až 2 psov naraz
 • zvukové upozornenie, vibrácie
 • dobíjací prijímač aj vysielačka
 • podsvetený displej

Nevýhody produktu

 • horšie ovládanie (pre každú funkciu není tlačítko)
 • dosah len 200 metrov
Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno