Petrainer
PET916

Petrainer PET916 je nová rada robustných, dobíjacích a plne vodotesných obojkov, pre amatérský aj profesionálný tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 300 metrov, podsvietený displej a disponuje funkciou zvuk, impulz a vibrácie. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj veĺké psy a prikúpením ďalšieho obojku ho je možné použíť aj pre výcvik 2 psov naraz.

Cena 110.50 €

Výcvikový obojok Petrainer PET916 dosah 300m

Petrainer PET916 je nová rada robustných, dobíjacích a plne vodotesných obojkov, pre amatérský aj profesionálný tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 300 metrov, podsvietený displej a disponuje funkciou zvuk, impulz a vibrácie. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj veĺké psy a prikúpením ďalšieho obojku ho je možné použíť aj pre výcvik 2 psov naraz. Medzi hlavné výhody elektronického obojku PET916 patrí možnosť nastavenia sily impulzov a vibrácií. U obojku je možné nastaviť sílu impulzu a vibrácií od úrovne 0 až 100 vďaka tomu je obojok vhodný pre všetky psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Naviac vďaka chytrému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu - akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne se do režimu stand-by. Vysielačka u PET916 mápodsvietený LCD displej a je ergonomicky tvarovaná pre dobré drženie v ruke. Oproti svojím predchodcom má už nabíjací prijímač aj vysielačku. Naviac je dodávaný s vodotesným vysielačom aj obojkom (nevadí mu dážď, sneh a krátkodobé ponorenie do vody). rikúpením ďalších prijímačov je možné výcvikový obojok Petrainer PET916 rozšíriť pre výcvik až 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

Pre aké psy je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skuseností doporučujeme tento model pre tieto plemená psov.

Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy

Video

Video v angličtine od výrobcuKde kúpiť Späť na prehľad produktov

Výhody produktu

 • nízká cena
 • velká výdrž akumulátoru
 • vodotesný prijímač aj vysielačka
 • možnosť nastavenia 99-tich úrovní impulzu
 • malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná vysielačka
 • možnosť nastavenia 99-ti úrovní vibrácií
 • možnosť výcviku až 2 psov naraz
 • zvukové upozornenie, vibrácie a impulz
 • dobíjacie prijímače aj vysielačka
 • podsvietený displej

Nevýhody produktu

 • horšie ovládanie (pre každú funkciu není tlačítko)
 • dosah len 300 metrov
Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno