Petrainer
PET855

Petrainer PET855 je vypilovaný protištekací obojok pre malých aj veľkých psov, s možnosťou nastavenia citlivosti na psie štekanie a 7 úrovní impulzu. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je nabíjacie, plne vodotesné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami.

Cena 47.67 €

Protištekací obojok Petrainer PET855

Petrainer PET855 je vypilovaný protištekací obojok pre malých aj veľkých psov. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je nabíjacie, plne vodotesné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. PET855 zamedzuje štekaniu pomocou šokových korekcií, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišujúce psie štekanie od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní daného psa, preto nie je nijako ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácnosti s viacerými psami. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekaní. Ak psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe impulzu. Pokiaľ bude štekať ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku. Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňa minútu na štekanie nereagoval. PET855 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 7 úrovniach - jednoducho si ho tak nastavíte, aby reagoval na štekanie vášho psa.

Pre aké psy je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skuseností doporučujeme tento model pre tieto plemená psov.

Pre stredné psy Pre veľké psy

Video

Video v angličtine od výrobcuKde kúpiť Späť na prehľad produktov

Výhody produktu

  • malý, ľahký a dobre tvarovaný obojok
  • nastavenie citlivosti na štekot v 7 úrovniach
  • plne vodotesný a ponoriteľný obojok
  • 7 úrovní impulzov
  • detekcia štekanie pomocou vibrácií hlasiviek
  • okamžitá korekcia pri zaštekanie

Nevýhody produktu

  • väčšia sila impulzu
  • nemá zvukové upozornenie
Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno