Petrainer
PET851

Petrainer PET851 je vypilovaný protištekací obojok pre malé i veľké psy, s možnosťou nastavenia citlivosti na psie štekanie a 7 úrovní impulzov. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré má veľkú výdrž batérií, je plne vodotesné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekanie psa a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami.

Cena 43.98 €

Protištekací obojok Petrainer PET851

Petrainer PET851 je vypilovaný protištekací obojok pre malé i veľké psy. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré má veľkú výdrž batérií, je plne vodotesné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. PET851 zamedzuje štekaniu pomocou šokových korekcií, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišuje psie štekanie od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní daného psa, preto nie je nijako ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácnosti s viacerými psami. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekaní. Ak psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe impulzu. Pokiaľ bude štekať ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku. Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňa minútu na štekanie nereagoval. PET851 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 5 úrovňach - jednoducho si ho tak nastavíte, aby reagoval na štekanie vášho psa. U obojku PET851 máte možnosť nastaviť silu elektrostatických impulzov v 7 úrovniach.

Pre aké psy je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skuseností doporučujeme tento model pre tieto plemená psov.

Pre stredné psy Pre veľké psy

Video

Video v angličtine od výrobcuKde koupit Zpět na přehled produktů

Výhody produktu

  • malý, ľahký a dobre tvarovaný obojok
  • nastavenie citlivosti na štekot v 5 úrovniach
  • plne vodotesný a ponoriteľný obojok
  • nastavenia 7 úrovní impulzov
  • detekcia štekanie pomocou vibrácií hlasiviek
  • okamžitá korekcia pri zaštekanie

Nevýhody produktu

  • väčšia sila impulzu
  • nemá zvukové upozornenie
Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno