Petrainer
PET803

Elektronický ohradník Petrainer PET803 je základné dobíjacie zariadenie bez možnosti nastavenia sily impulzu. Nastaviť je možné iba šírku zakázanej zóny, sila impulzu je prednastavená a je vhodná skôr pre menej citlivé plemená a väčšie psy. Príjmač je dobíjací a vydrží v prevádzke približne 1 týždeň, potom je potrebné ho dobiť. Samozrejmosťou je indikácia vybitej batérie v podobe blikania červenej kontrolky.

Cena 106.80 €

Elektronický ohradník Petrainer PET803

Elektronický ohradník Petrainer PET803 je vhodný pre väčšie a menej citlivé plemená. Nemá nastaviteľnú silu impulzu, radí sa ale medzi silnejšie. Prijímač je nabíjací, s výdržou na jedno nabitie 5-10 dní. Doba nabíjania je približne 2 hodiny. Zariadenie má minimálnu výstražnú zónu v podobe zvuku. Neviditeľný plot Petrainer PET803 má v balení základných 200 metrov drôtu. Možno ho rozšíriť až na dĺžku 800 metrov. Vzdialenosť, na ktorú sa môže pes priblížiť nastavujete na digitálnej základni, a pohybuje sa od 30cm do 4m, v závislosti od typu inštalácie (inštalácia na plote bude mať dlhší dosah než v krajine) a dĺžke použitého drôtu (čím viac drôtu, tým menšia zóna ). Príjmač disponuje gyro senzorom, ktorý rozpozná, či je pes práve v pohybe. Vďaka tomu dokáže šetriť energiu, keď pes napr. Spí, alebo je v pokoji. Príjmač je možné "natvrdo" vypnúť, ak ho nepoužívate, šetríte tým životnosť akumulátora, ktorá je 3-5 rokov a je možné ho vymeniť. Prijímač PET803 je vodotesný a je možné ho používať aj v prípade, keď má pes prístup k vode, kde sa môže kúpať.

Pre aké psy je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skuseností doporučujeme tento model pre tieto plemená psov.

Pre stredné psy Pre veľké psy

Video

Video v angličtine od výrobcuKde kúpiť Späť na prehľad produktov

Výhody produktu

  • plne vodotesný a ponoriteľný prijímač
  • nabitie počas 2 hodín a výdrž až 7 dní
  • veľmi odolný prijímač
  • nabíjacie prijímač
  • možno ho "natvrdo" vypnúť

Nevýhody produktu

  • nemá nastavenie sily impulzu
  • nutné častejšie dobíjať
Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno