Petrainer
PET617

Petrainer PET617 je nová rada róbustných, dobíjacích a plne vodotesných obojkov, pre amatérský i profesionálný tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 600 metrov, má podsvietený LCD displej a disponuje funkciou impulz a vibrácie. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj veľké psy a prikúpením ďalšieho obojku ho je možné použiť aj pre výcvik 2 psov naraz.

Cena 128.97 €

Výcvikový obojok Petrainer PET617 dosah 300m

Petrainer PET617 je nová rada róbustných, dobíjacích a plne vodotesných obojkov, pre amatérský i profesionálný tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 600 metrov a disponuje funkciou vibrácie a impulz - krátký alebo dlhý. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj veľké psy a prikúpením ďalšieho obojku ho je možné použiť aj pre výcvik 2 psov naraz. U obojku je možné nastaviť silu impulzu a vibrácií od úrovne 0 až 100 vďaka tomu je obojok vhodný pre všetky psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Naviac vďaka chytrému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu – akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne se do režimu stand-by. Vysielačka u Petrainer PET617 má podsvietený LCD displej, je veľmi malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná pre dobré drženie v ruke. Oproti svojemu predchodcovi má už Petrainer PET617 nabíjací prijímač aj vysielačku. Naviac je dodávaný s plne vodotesným prijímačom (nevadí mu dážď, sneh a krátkodobé ponorenie) a vodotesnou vysielačkou. Prikúpením ďalších prijímačov je možné výcvikový obojok Petrainer Petrainer PET617 rozšíriť pre výcvik až 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

Pre aké psy je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skuseností doporučujeme tento model pre tieto plemená psov.

Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy

Video

Video v angličtine od výrobcuKde kúpiť Späť na prehľad produktov

Výhody produktu

  • dosah až 600 metrov
  • veľká výdrž akumulátoru
  • vodotesný príjmač
  • až 100 úrovní impulzu a vibrácií
  • malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná vysielačka
  • možnosť výcviku až 2 psov naraz
  • dobíjací prjímač aj vysielačka
  • podsvietený displej

Nevýhody produktu

  • vyššia cena
  • nemá zvukové upozornenie
Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno