Petrainer
910D

Petrainer PET910D je elektronický výcvikový obojok s dosahom až 500 metrov, vodotesným prijímačom a možnosťou ovládať až 2 psy naraz. Jedná sa o nejdostupnější obojok na trhu v pomeru ceny a výkonu, ktorý doporučujeme ako nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú, tak skuseným kynologom alebo napr. poľovníkom. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteĺný v 9-tich úrovniach.

Cena 128.97 €

Výcvikový obojok Petrainer 910D dosah 500m

Elektronický výcvikový obojok Petrainer PET910D sa radí medzi základné výcvikové obojky. Jedná sa o o nejdostupnější obojok na trhu v pomeru ceny a výkonu, ktorý doporučujeme ako nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú, tak skuseným kynologom alebo napr. poľovníkom. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteĺný v 9-tich úrovniach. Aj cez to, že sa jedná o základný a cenovo dostupný obojok, ponúka mnoho funkcií. Dosah obojku je až 500 metrov, takže je vhodný i na tréning do lesa a podobne zhoršených terénov. U obojku je možno nastaviť sílu impulzu od úrovne 0 až 9, kvôli čomu je obojok vhodný skôr pre väčšie psy o hmotnosti od 20 kg až do 90 kg. Naviac vďaka chytrému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu – akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne se do režimu stand-by. Vysielačka u PET910D má podsvietený LCD displej a je ergonomicky tvarovaná pre dobré drženie v ruke. Naviac je dodávaný s vodotesným prijímačom (nevadí mu dážď, sneh a krátkodobé ponorenie). Prikúpením ďalších prijímačov je možné výcvikový obojok Petrainer PET910D rozšíriť pre výcvik až 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

Pre aké psy je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skuseností doporučujeme tento model pre tieto plemená psov.

Pre stredné psy Pre veľké psy

Video

Video v angličtine od výrobcuKde kúpiť Späť na prehľad produktov

Výhody produktu

  • nízká cena
  • veľká výdrž akumulátoru
  • vodotesný prijímač (nevadí dážď a sneh, ani krátkodobé ponorenie)
  • možnosť nastavenia 9-tich úrovní impulzu
  • možnosť výcviku až 2 psov zároveň
  • zvukové upozornenie, vibrácie a impulz
  • dobíjací prijímač aj vysielačka
  • zvukový lokátor

Nevýhody produktu

  • horšie ovládánie (pre každú funkciu není tlačítko)
  • väčší vysielač
Najväčší
na trhu
Showroom
v Prahe
Rýchla
doprava
Produkty
skladom
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno